Kapıda Ödeme

Fon Perde olarak ilk amacımız mutlu müşterilerdir bu yüzden her türlü sorunda sizleri iletişim sayfalarıan yönlendirmek yerine bire bir iletişim aracı olan Whatsapp’ı tercih ediyoruz. Yıllardır mağazamızda olduğu gibi internet mağazamız’da ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Şeffaf Kargo : Tüm kargolarımızı özel su geçirmez şeffaf kargo ile özenle paketleyip gönderiyoruz. Böylece kapıda aldığınız ürüne ödeme yapmadan önce görerek kontrol etme şansınız bulunmaktadır.

Ödeme Şartları : Tüm ürünlerimizi kapıda nakit ödeyebilirsiniz. Ayrıca ürünü gördükten sonra ödeme yapma şansınız mevcuttur.

Kalite Garantisi : Mağazamızda ve instagram sayfamızda satışa sunduğumuz tüm ürünler 1.sınıf kumaşlardan yapılmakta olup sattığımız ürüne güveniyoruz. Ayrıca ürünlerimize özel garanti seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme : Mağazamızda ve instagram sayfamızda satışa sunduğumuz tüm ürünleri %10 komisyon ödeyerek Aras Kargo güvencesi ile kredi kartına taksitle alabilirsiniz.

Paket İçeriği : Her kargo paketinde siparişinize ek olarak 1 adet kartvizit + Faturanız ve Sevk İrsaliyesi bulunmaktadır.

ÖRNEK ÇIKAN KARGOLAR