İade Şartları ve Değişim

Tüketicinin, malları aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren İADE HAKLARI kapsamında (3) üç gün içinde, herhangi bir kanuni veya cezai sorumluluğu doğmaksızın ve reddetme gerekçelerini belirtmesi gerekmeksizin malları veya hizmeti reddetme ve sözleşmeyi feshetme hakkına sahip olduğunu kabul ediyor ve vazgeçme ihbarının satıcıya veya tedarikçiye ulaşmasından sonra malları geri almayı taahhüt ediyoruz.

Para iadeleri :Tüm dekorasyon modelleri ve perde çeşitleri, yalnızca ilk satın alındığındaki gibi zarar görmemiş ve kusursuz durumda iade edilmesi ve Ürünün mağaza dışı tesisinde denetimden geçmesi halinde iade edilebilir veya değiştirilebilir. İade edilen ürünün ilk satın alındığı durumunda olması şartıyla, para iadesi, satın alırken kullandığınız ödeme biçimine göre çek, banka havalesi veya banka/kredi kartınıza para iadesi yoluyla 10 iş günü içinde yapılır.
Iade Süreci : Aldığınız ürünü iade etmek istiyorsanız bize 0507 376 6931 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Iade Işlemi Kargo Ücreti : Aldığınız ürünü iade etmek istediğinizde giden ve gelen kargo ücreti alıcı tarafından ödenir ya da gönderilecek ücretten düşülür.

İade Haklarınız
* Tanıtımından farklı ürün gönderildiğinde iade hakkınız bulunmaktadır.
* Verdiğiniz ölçülerden farklı bir ölçüde ürün gönderildiğinde iade hakkınız bulunmaktadır.
* Sitede ve instagram’da incelediğiniz ürün renklerinde iki tondan daha fazla ton farkı olması durumunda iade hakkınız bulunmaktadır.
* Kargodan kaynaklanan kırılmalar, ezilmeler ve deformasyonlar da ürün yenisi ile değiştirilir.

İade Kabul Edilmeyen Durumlar
* Özel ölçü ile verilen siparişler kişiye özel üretildiğinden iade alınmaz.
* Sitede incelediğiniz ürün renklerinde bir tondan daha az ton farkı olması durumunda iade hakkınız bulunmamaktadır.
* Sizden kaynaklanan ölçü hatalarında iade alınmaz ancak tadilat ile düzelebilecek ölçü hatalarında gerekli desteği verebiliriz.