Stor Perde Modelleri 2017

Stor Perde Özellikleri

Stor perde modellerinin özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Opsiyonel kumaşlardan elde edilen stor perdeler odaların karartılmasında ciddi bir işlevsel özellik sunmaktadır.
  • Güneş ışığının geçirgenliği stor perdeler ile kontrol edilebilmektedir.
  • Hemen hemen her dekora uyum sağlayan stor perdeler ekonomik olmaları ile de bilinirler.
  • Polyester karışımlı kumaşlardan elde edilen stor perdelerin kumaşında kaliteli lüx ithal malzemelerde kullanılabilir. Bu anlamda stor perdelerin çok çeşitli kumaşlardan imal edilmesi önem taşır.

Stor Perde Çeşitleri

Stor perde modelleri çeşitleri şunlardır:

Ekonomik stor perde: % 30 ila % 40 arasında gün ışığı geçirgenliği olan perdelerdir. Ekonomiktir her bütçeye uyum sağlar.

Desenli stor perde: Genellikle tül altında kombin olarak kullanılan desenli stor perdeler jakar ve brodeli olarak üretilir.

Baskılı stor perde: Rotasyon baskı teknolojisi ile üretilen baskılı stor perdeler rengarenk seçenekleri ile mekanlara canlılık ve parlaklık kazandırır.

Simli stor perde: Şıklık kadar zerafeti de ön planda tutan kişiler için uygun bir seçim olan simli stor perdeler çoğunlukla güneşlik olarak kullanılırlar.

Stor Perde İle Karartma: % 100 ışık geçirgenliğine engel olan bir stor modelidir.

Ekonomik Perde Stor Perde

Stor perdeler ekonomik olarak bilindiklerinden günümüzde hemen hemen her evde tercih edilir. Özellikle mutfak perdesi olarak kullanılır. Ayrıca çocuk odalarında da kullanılmaya başlanmıştır. Stor perde modelleri fiyatları Home Perde’de en uygun ücretlendirmelerle yerini almıştır.

Yorum Yaz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir