Genç Odası Perdeleri

Çocuklarınız için perde seçimi yapacaksanız, kendinize yaptığınızdan daha hassas ve tedirgin olacağınız kesindir. Çünkü tüm ebeveynler çocuklarını mutlu edecek tercihleri yapmak isterler. Kız ve erkek çocuklara alınacak perde tercihleri farklı farklıdır. Genç odası perde modelleri seçiminde bu farklılıklar göz önünde bulundurulmalı ve genç odalarında kullanılacak perde modelleri mobilyalar ile uyumlu olmalıdır. Çocuklarınızın odalarında kaliteli vakit geçirmesi ve rahat ders çalışabilmesi için mobilyadan halıya kadar uyumlu bir oda yaratmak onları rahatlatacak ve sevdikleri bir ortamda huzur bulmalarını sağlayacaktır. Çocuğunuzun zevkine uygun hazırlayacağınız genç odalarında genç odası perde seçimini yaparken, hangi tür ve hangi renkte perde satın almanız gerektiğini mobilyaların rengine, şekline, duvarda kullanılan kaplamanın veya boyanın görsel uyumuna göre seçmeniz yerinde olacaktır. Genç odası perde modelleri kız ve erkek çocukları için farklılıklar gösterirken, gençlerin yaşlarının da dikkate alarak, bu tercihleri bir ebeveyn olarak çocuğunuzla birlikte yapmak büyük önem taşımaktadır.  Erkek çocuklar için mavi, gri, kahve ve siyah tonları tercih edilirken, kız çocukları için de genellikle kırmızı, pembe, turuncu, lila ve çiçek desenli perdeler tercih edilmektedir.

Genç Odası Perde Modelleri

Genç odaları için perde almadan önce fikir sahibi olmak için internetten, dergilerden, mağazalardan veya bir uzmandan yardım alınabilir. Gençlerin zevkine uygun olan, genç odası perdeleri; stor, kumaş, ip perdeler ve zebra desenli perdeler olarak sıralanabilir. Çocukluktan gençliğe geçen evlatlarınıza ayıcıklı, üzeri çeşitli çizgi film karakterleriyle süslü perdeler almak hata olacaktır. Tüm gençler ciddiye alınmak isterler. Bu sebeple kullanılacak olan perdenin gençlerin yeni geliştirdikleri zevke uygun olması önemlidir. Genç odası perde seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli etkenlerden birisi de çocuğun mobilyaları ve nevresim takımları ile perdelerin uyum göstermesidir. Genç odalarında kumaş perdelerin dışında en çok tercih edilen çeşit ise stor perdelerdir. Stor perdeler kolaylıkla temizlenir, tozun içeriye girmesini azaltmakla birlikte odaya istenildiğinde aydınlık, istenildiğinde loş bir hava katarlar.

Genç Odası Perde Fiyatları
Aşağıdaki modellerden beğendiniz var ise hemen bize whatsapp üzerinden ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz. En uygun perde fiyatları için whatsapp hattımız 0507 376 69 31

Yorum Yaz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir